OGŁOSZENIE O DNIU WOLNYM

 W związku z Zarządzeniem nr 3/2019 Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzeszowicach uprzejmie informujemy, że dzień 2 maja 2019 r. (czwartek) w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej jest dniem WOLNYM OD PRACY. W zamian za dzień wolny, dzień 06 kwietnia 2019 r. (sobota) wyznacza się dniem pracy.

Serdecznie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością ruchową do skorzystania z możliwości wypożyczenia rowerów trzykołowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Rowery zostały przekazane przez Fundacje Eco-Textil Od Was dla Was,  szczegółowy regulamin wypożyczania dostępny poniżej. Osoby zainteresowane wypożyczeniem zapraszamy do kontaktu z GOPS, tel. 12 258 30 80.

Regulamin wypożyczania rowerów

 

Projekt socjalny skierowany jest do dzieci i ich rodziców objętych wsparciem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzeszowicach. W ramach projektu odbędą się warsztaty psychoedukacyjne pod nazwą „Akademia rodziny” , będą one prowadzone  przez psychologa i pracowników GOPS w Krzeszowicach.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzeszowicach oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach, gdzie będą realizowane warsztaty.

Wdrażanie zainicjowanych działań zaplanowano na okres od lutego do marca 2019r.

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem w roku ubiegłym, również w tym roku kontynuujemy spotkania Grupy Wsparcia, nie ma zapisów, wystarczy przyjść

Zapraszamy na cykl 7 bezpłatnych spotkań warsztatowych "ABC wychowania- jak wychować dziecko"